Jak wygląda pierwsze spotkanie?

 

Najważniejszy jest zawsze pierwszy krok

Nasza propozycja to kompleksowa opieka w drodze do zdrowia. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest wykonać pierwszy krok do zmiany stylu życia, nawyków żywieniowych i wprowadzenia aktywności fizycznej. Już na pierwszym spotkaniu z nami, dowiesz się, co będzie naszym celem i w jaki sposób Cię do niego doprowadzimy.

Stan zdrowia - punktem wyjścia

Bardzo ważnym etapem w całym procesie zmian, jest rzetelna ocena Twojego stanu zdrowia. W celu dobrania najbardziej wskazanej diety i zestawu ćwiczeń, wyślemy do Ciebie ankietę. To będzie pierwszy krok ku zmianie, dlatego tak ważne jest, aby została ona uzupełniona zgodnie z prawdą.

Na pierwszym spotkaniu wspólnie ją przeanalizujemy, a także przeprowadzimy pomiary. To na tej podstawie wyznaczymy Twój cel i plan na jego osiągnięcie.

Czy powinienem wykonać jakieś badania?

Jesteśmy po to, aby pomóc. Zdrowie jest najważniejsze, a naszym zadaniem jest pokazanie, jak żyć aktywnie i w jak rozsądnie podchodzić do diety i ćwiczeń.

Abyśmy mogli wybrać dla Ciebie najbardziej efektywne ćwiczenia i najlepszą dietę oczyszczającą, bardzo pomocne będą na dla nas badania lekarskie.

Lista badań, które są najważniejsze, znajduje się pod poniższym linkiem:

 

Dieta i ćwiczenia mają pomóc w normalizacji wyników badań. Przez cały proces przechodzisz razem z nami. Zarówno na pierwsze spotkanie, jak i na kolejne, przyjeżdżamy do Ciebie osobiście.

 

Na pierwsze, tak jak i na kolejne spotkania przyjedziemy do Ciebie osobiście !

Lista badań do wykonania >> tutaj <<

DANE KONTAKTOWE:

Ścieżka Zdrowia

Kompleksowe połączenie diety i ćwiczeń

telefon: 530 190 685

e-mail:  biuro@sciezka-zdrowia.eu

Warszawa ul. Rakowska 16/44

Hipokrates – Ojciec medycyny, mówił wyraźnie że zdrowie zaczyna się w brzuchu, drogi czytelniku nasz system powstał zgodnie z nauką Hipokratesa który tak wielką uwagę zwracał na układ pokarmowy. Nasz system składa się z 5 etapów które są powtarzane wraz ze zmianą makroskładników mających wpłynąć na zwiększenie i przyśpieszenie metabolizmu.

Ciekawe Linki

Popularne artykuły